apartment to rent in jurmala with animals
Visi apartamenti

Mūsu apartamenti ir draudzīgi mājdzīvniekiem

Mājdzīvnieki ir neatņemama ģimenes sastāvdaļa, un STORIES APARTMENTS mūsu viesi var uzturēties kopā ar saviem pūkainajiem pavadoņiem. Ja plānojat ceļot ar savu mājdzīvnieku, lūdzu, iepriekš informējiet mūs, lai nodrošinātu vislabāko pieredzi Jums un Jūsu mīlulim.

Lai nodrošinātu ērtu un patīkamu uzturēšanos visiem mūsu viesiem, esam izveidojuši mājdzīvniekiem draudzīgu uzturēšanās politiku:
* Mēs uzņemam suņus un kaķus kā savus viesus. Ja vēlaties ņemt līdzi cita veida mājdzīvniekus, lūdzu, iepriekš sazinieties ar mūsu reģistratūru, lai apspriestu naktsmītnes.
* Maksa par mājdzīvnieku: par mazākiem mājdzīvniekiem (līdz 7 kg) mēs ieturam neatmaksājamu maksu 10 EUR par nakti, savukārt izmitināšana ar lielākiem mājdzīvniekiem maksā 15 EUR par nakti. Šī maksa palīdz mums uzturēt tīrību un komfortu mūsu mājdzīvniekiem draudzīgajos numuros.

Ja Jums ir kādi jautājumi vai neskaidrības par mūsu mājdzīvniekiem draudzīgu politiku, lūdzu, sazinieties ar mūsu reģistratūras darbiniekiem, kuri ar prieku Jums palīdzēs.
Rezervēt Uz sākumu